Bağışlarınız için :Halk Bankası Konak – İzmir Şubesi – Hesap No :16000008 IBAN TR74 0001 2009 7340 0016 0000 08
Vakfımız, Bakanlar Kurulu'nun 16.11.2000 gün, 2000-1862 sayılı kararıyla vergiden muaftır.
Duyurular
Haydi beraber "UMUT" a el uzatalım. Tüm operatörlerden UMUT yazıp 3502'ye yollayın KİTVAK'a 5 TL destek olun. 
Dokuz Eylül Üniversitesi KİTVAK Konukevi 400 bin sms ile tamamlanabilecek.
SMS gönderimi yanı sıra, sosyal medyada paylaşımlar, blog ve sitelerde banner yayınlama ve şirketlerin toplu sms gönderim organizasyonları hasta ve hasta yakınlarını çok mutlu eder. Konu ile ilgili 0232 463 37 63 'den irtibata geçebilirsiniz
2016Etkinlik Takvimi
Untitled Document
“Özel Çamlaraltı Koleji;  Mezunları ve Okul Aile Birliği ile el ele verdi,  KİTVAK’ın inşaatı devam eden 3.büyük eseri DEÜ Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi’ne destek olmak amacıyla, Aegean Band’ın muhteşem performansını izleyici ile buluşturdu.”

İzmir’in sevilen orkestrası Aegean Band, DEÜ’ne ait Tıp Fakültesi’nin de içinde bulunduğu İnciraltı yerleşkesinde inşaatı devam eden KİTVAK Dokuz Eylül Üniversitesi Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi yararına düzenlenen yardım konserindeki performansı ile izleyicilerden tam not aldı. 

Konser öncesi söz alan Özel Çamlaraltı Koleji Genel Müdürü Gülçağ Gençer, KİTVAK’a desteklerinin önceden olduğu gibi bundan sonra da devam edeceğini, İzmir’e önemli eserler kazandıran böylesine kurumların yalnız bırakılmaması gerektiğinin altını çizerken konsere destek veren ve izlemek üzere salonu dolduran sanatseverlere de teşekkür etti. 

Daha sonra söz alan KİTVAK Yönetim Kurulu Başkanı YMM Ramazan Soncul ise, umuda elini uzatan tüm hayırseverlere, Aegean Band ve destekçiler ile Özel Çamlaraltı Koleji Yönetimi, Mezunları ve Okul Aile Birliği’ne ayrı ayrı teşekkür ederken “Unutmayın, umut ve destek kanseri de iyileştirir. 3.Büyük eserimiz DEÜ Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi’ni de sizlerin duyarlılığı ve destekleriyle bitireceğiz. KİTVAK sizlerle umut olmaya devam edecek” dedi.

Konser öncesi bu anlamlı etkinliğe katkıda bulunan Aegean Band, Zeytin Sanat Organizasyon, Ekin Ses, Farmatek, Can Dijital, Koca Group, Göztepe Yelken Kulübü, Lal Organizasyon ve Ege Telgraf’a teşekkür belgeleri ve plaketleri Özel Çamlaraltı Koleji Genel Müdürü Gülçağ Gençer, Mezunlar Derneği Başkanı Reyhan Ildırar ve Okul Aile Birliği Başkanı Pelin Alharal tarafından sunulurken; KİTVAK Yönetim Kurulu Başkanı YMM Ramazan Soncul da vakfa katkılarından dolayı Özel Çamlaraltı Koleji, Okul Aile Birliği ve Mezunları ile destekçilere teşekkür ve plaketlerini takdim etti. 

Konuşmaların ve plaket töreninin ardından geniş kadrosuyla gönüllü olarak sahne alan ve şarkılarını onkoloji hastaları ve KİTVAK için seslendiren Aegean Band büyük alkış aldı. 

Grup, konser boyunca hitleşmiş Oldies’ler, Blues, Caz ve klasikleşmiş Türkçe Popların yanı sıra, neşeli Balkan ve Grek şarkılarıyla sanatseverlere güzel bir performans sundu. 

Dokuz solistinin farklı tarz ve dillerde seslendirdiği şarkılarla dinleyicilerini tüm dünyayı dolaştırarak bir müzikal yolculuğa çıkartan Aegean Band’ın bu konserindeki solistleri; Adnan Bulu, Tanju Kumbaracıoğlu, Özlem Çabuk, Süheyla Çolak, Deniz Çağlak, Burcu Gümrükçü, Cemre Eren, Peyruze Rana Şimşek ve Merve Atılgan oldu.


“KİTVAK Yönetimi; kuruluşunun 20.yılı heyecanını yaşamaya devam ederken, uzun soluklu hizmet yolculuğunda yıllardır birlikte yürüdüğü, çeşitli hükümetlerde birçok bakanlık görevini de başarıyla üstlenmiş ilklerin kadını olarak da bilinen Işılay Saygın gibi önemli isimlerinde aralarında yer aldığı yol arkadaşları ‘İcra Komitesi Üyeleri’ ile bir araya geldi.”KİTVAK (Kemik İliği Transplantasyon ve Onkoloji Merkezi Kurma ve Geliştirme Vakfı) 20.yılını inşaatı devam etmekte olan ve önemli bölümü tamamlanan 3.büyük eseri Dokuz Eylül Üniversitesi Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi’ni hizmete açarak taçlandırmayı hedeflerken, çeşitli iş kollarında ve sivil toplum kuruluşlarında başarılı çalışmaları ile dikkat çeken ve çoğunluğu kadınlardan oluşan İcra Komitesi ile vakıf merkezinde buluştu. Vakfın kuruluşunun 20.yıl dönümü dolayısıyla özel gündemle toplanan İcra Komitesi buluşması Yönetim Kurulu Üyesi İklil Ulueren ve KİTVAK Yönetim Kurulu Başkanı YMM Ramazan Soncul’un açılış konuşmalarıyla başladı. Soncul, İcra Komitesi Üyeleri’ne her zamanki katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür ederken “Önemli bir bölümünü tamamladığımız Dokuz Eylül Üniversitesi Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi inşaatını da hep birlikte hizmete açıp, 20.yıl gururumuzu taçlandırmayı istiyoruz. Bugüne kadar kendi işlerinde, sektörlerinde de başarıları kanıtlanmış kadınların çoğunlukta olduğu ve sözcülüğünü başarılı iş kadınlarımızdan Aysel Öztezel’in yürüttüğü İcra Komitemiz’e her zamanki gibi inanıyor ve güveniyoruz” dedi. Daha sonra her biri ayrı ayrı söz alan KİTVAK İcra Komitesi Üyeleri, vakıfla tanışma öykülerini ve KİTVAK’ta, özellikle onkoloji tedavisi devam etmekte olan çocuklar ve yakınları için yapılan özverili çalışmaların içinde yer almaktan duydukları mutluluğa vurgu yaptılar. İzmir milletvekili olarak İzmir’i layıkıyla temsil etmiş, çeşitli hükümetlerde başarılı bakanlık görevleri üstlenerek ülkemize uzun yıllar hizmet vermiş “ilklerin kadını” olarak da bilinen KİTVAK İcra Komitesi Üyesi Işılay Saygın ise bugüne kadar kadın, aile ve sağlık ağırlıklı 200 civarında sivil toplum kuruluşu ile çalıştığını ancak KİTVAK’ın yerinin ayrı olduğunun altını çizerek “Özellikle İzmir’den doğup Türkiye’ye hatta sınırların ötesinde insanlık adına hizmet veren vakfımız KİTVAK’ı önemsiyorum. Vakfın eserleri ortada; EÜ Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi ve EÜ Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi. Şimdi sırada inşaatının büyük bölümü tamamlanmış, Dokuz Eylül Üniversitesi Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi var. Tüm icra komitesi üyeleri gibi ben de her zaman yanınızdayım, emrinizdeyim” dedi. Konuşmaların ardından 20.yıl pastası kesilirken, KİTVAK İcra Komitesi üyeleri toplantı sonrası 
çeşitli projeler ile ilgili olarak KİTVAK Yönetim Kurulu Üyeleri ile  görüş alışverişinde bulundu. KİTVAK İcra Komitesi her yıl olduğu gibi bu yıl içinde de belli aralıklarla bir araya gelmeye, proje ve etkinliklerde görev almaya devam edecek.

Untitled Document
  • Şapka
  • Bandana
  • Tişört
  • Bileklik
  • Nazarlık İğne
Web Tasarım ve Kodlama