Bağışlarınız için :Halk Bankası Konak – İzmir Şubesi – Hesap No :16000008 IBAN TR74 0001 2009 7340 0016 0000 08
Vakfımız, Bakanlar Kurulu'nun 16.11.2000 gün, 2000-1862 sayılı kararıyla vergiden muaftır.
Untitled Document

Haberler

"ÇOCUK GÜLER, HAYAT BAYRAM OLUR"

“KİTVAK, Geleneksel 'Kurban Bayramı' etkinliklerini
Ege Üniversitesi Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi Çocuk Onkoloji bölümü ile Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Onkoloji’de tedavileri devam eden çocuklarla gerçekleştirdi”

KİTVAK (Kemik İliği Transplantasyon ve Onkoloji Merkezi Kurma ve Geliştirme Vakfı) bir taraftan üçüncü büyük eseri DEÜ Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi’ni tamamlamak için çalışmalarını sürdürürken, onkoloji tedavisi devam etmekte olan çocuk hasta ve hasta yakınlarına yönelik moral etkinliklerine de ara vermeden devam ediyor.

Ege Üniversitesi Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi Çocuk Onkoloji bölümündeki etkinlik “Bayram Abla Animasyon Ekibi”nin gösterileri ile başladı. Sofra Grup tarafından hazırlanan bayram pastasının kesilmesi ve hediyelerin dağıtımının ardından Kitvak İcra Komitesi Üyesi Hayırsever Berna Özyaman Öztin organizasyonunda hazırlanan hediye çeklerinin Kitvak Yönetim Kurulu Üyeleri ve hayırseverler tarafından hasta ve hasta yakınlarına takdimi ile sona erdi.

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde gerçekleştirilen ziyarette ise Çocuk Onkoloji’de tedavileri devam eden çocuklar için hazırlanmış hediyeler ve hediye çekleri hastalara ve ailelerine teslim edildi.

Kitvak Yönetim Kurulu Başkanı YMM Ramazan Soncul, etkinliklere katkılarından dolayı Hayırsever Berna Özyaman Öztin, Bayram Abla Animasyon Ekibi ve Sofra Grubu’na teşekkür belgelerini takdim ederken “Umut olması, şifaya vesile olması dileklerimizle gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimizden “Kitvak Kurban Bayramı Kutlama programlarımızda, çocuklarımızla eğlenceli ve keyifli dakikalar geçirdik. Bir çocuk güler, hayat bayram olur. Gerçekleştirdiğimiz benzer faaliyetlerle çocuklarımızın iyileşme süreçlerine bir nebze de olsa katkıda bulunabiliyorsak, çocuklarımızın ve ailelerinin moral-motivasyonlarına destek olabiliyorsak ne mutlu bize. Bu vesileyle şifa bekleyen tüm hastalarımıza acil şifalar diliyor, yaklaşmakta olan Kurban Bayramı’nın ülkemizde ve tüm Dünya’da barış, huzur ve esenliğe vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.