Bağışlarınız için :Halk Bankası Konak – İzmir Şubesi – Hesap No :16000008 IBAN TR74 0001 2009 7340 0016 0000 08
Vakfımız, Bakanlar Kurulu'nun 16.11.2000 gün, 2000-1862 sayılı kararıyla vergiden muaftır.
Untitled Document

Haberler

Kitvak 20.Yıl Etkinlikleri’nin konukları Sunshine Band ve 
İpek Açar oldu. Organizasyon Karşıyaka Belediyesi himayelerinde gerçekleştirildi.

Kitvak (Kemik İliği Transplantasyon ve Onkoloji Hastanesi Kurma ve Geliştirme Vakfı) ikinci hasta ve hasta yakınları konukevini Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi'ne kazandırmak amacıyla çalışmalarını hızlandırırken kuruluşunun 20.yılını, düzenlediği çeşitli etkinliklerle kutlamaya devam ediyor.

Hayırsever vatandaşların sahip çıkıp destek vermesiyle Ege Üniversitesi Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi ve EÜ KİTVAK Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi'ni hizmete sunan KİTVAK, üçüncü büyük eseri olacak DEÜ - KİTVAK Konukevi Projesi'ni bir an önce hayata geçirmek için çalışmalarını sürdürürken, kuruluşunun 20.yılına özel etkinlikler düzenlemeye devam ediyor.

KARŞIYAKA BELEDİYESİ’NE BÜYÜK TEŞEKKÜR

Karşıyaka Belediyesi himayelerinde düzenlenen “Sunshine Band Konser Organizasyonu”na katkı ve destekleri için teşekkür eden Kitvak Yönetim Kurulu Başkanı YMM Ramazan Soncul “Karşıyaka Belediye Başkanımız Hüseyin Mutlu Akpınar vakfımızın gönül dostudur. İnsanlık adına gerçekleştirdiğimiz böylesine hayırlı işlerde yanımızda Hüseyin Mutlu Akpınar gibi gönül insanlarının var olduğunu bilmek bizlere güç veriyor. Değerli başkanımız nezdinde katkı ve desteklerinden dolayı Karşıyaka Belediyesi’ne şükranlarımızı sunuyoruz. Ayrıca hiçbir karşılık beklemeden tamamen sosyal sorumluluk yaklaşımı ile organizasyonumuza destek veren Sanatçı İpek Açar, Sunshine Band-Muhittin Yıldız, RS Ses ve Işık Sistemleri, Medya Metro, Metro Ege, Cem Ofset İzmir, Bilge Çiftliği, Hattat Aydın Sarı, Didem Akbay Harmandalı, Yaşar Üniversitesi Kitvak Gönüllüleri ile tüm hayırsever ve bağışçılarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.